Blog

Pripravované online kurzy - 1. štvrťrok 2018

Learn2Code tím - 08.01.2018 - Novinky

Aj v roku 2018 sa môžeš tešiť na poriadnu porciu nových online kurzov. Programovanie, grafika aj online marketing. Čo všetky sme si pre teba pripravili na prvý štvrťrok 2018? Čítaj ďalej a všetko sa dozvieš.

JavaScript a ES6

Tento online kurz je už k dispozícii a už teraz môžeš študovať jeden z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti JavaScript. Aktuálne lektor kurzu Yablko pripravil cca polovicu kurzu, čo je asi 50 videí a k tomu veľa domácich úloh. Mrkni trailer ku kurzu: 

Po dokončení kurzu sa Yablko rozhodol spraviť kurz na Vue.js, čo je skvelá alternatíva k React-u alebo Angular-u a pomáha ti predovšetkým pri tvorbe single page aplikácií.

Google AdWords

Po dlhšej dobe prišlo nové rozhranie reklamného systému Google AdWords. Okrem nového dizajnu prináša aj veľa noviniek, vylepšení a zmien a práve preto sme sa rozhodli oprášiť náš súčasný online kurz na AdWords a prísť s novým kurzom. Na produkcii kurzu makáme spolu s lektormi z digitálnej agentúry ecake a pripravený pre vás bude približne koncom januára 2018.


Automatizované testovanie v Seleniu 2 

Pokračovanie online kurzu automatizovaného testovania v Seleniu. V tomto kurze sa lektor Furby pozrie na zúbok aj Jave v praxi (Java 8), Jenkinsu, spúšťaniu viacerých testov naraz, Data Driven Testingu a ďalším špecialitkám z testovania.


Adobe Illustrator

Online kurz na tvorbu printovej grafiky v Adobe Illustrator sme vám sľúbili dávnejšie a v januári 2018 tento kurz aj budete mať k dispozícii. V kurze prejdeš od základného vysvetlenia vektorovej grafiky, používania Illustratoru až po reálne ukážky využitia tohto programu pri tvorbe loga, vizitky, plagátu či kalendára. 

Online kurz Adobe Illustrator
Online kurz Adobe Illustrator


Android Developer

Mobilné appky pre Android sa naučíš programovať v tomto kurze. Naučíš sa, ako si pripraviť všetko potrebné pre vývoj aplikácie, používť Android Studio a neskôr sa vrhneš na vývoj vzorovej mobilnej aplikácie. Pri jej programovaní prejdeš všetkými dôležitými súčasťami vývoja, naučíš sa robiť v Jave, vytvárať obrazovky/layouty aj v UI editore a Jave. Online kurz ťa naučí čo sú to aktivity a intenty pre jednotlivé obrazovky, ako si uložiť svoje údaje a ako k niektorým z nich pristúpiť z hardwarových častí zariadenia.

Android Developer online kurz
Android Developer online kurz

Okrem týchto kurzov sa posnažíme zverejniť čo najskôr aj ďalšie kurzy, na ktorých výrobe pracujeme, napríklad by to mohol byť kurz Java pre pokročilých alebo Microsoft Access. 

Aký kurz ti na Learn2Code chýba? Napíš do komentára a posnažíme sa splniť tvoje želanie, ak to bude možné :) 


Logo facebook

Learn2Code tím

Učíme ľudí dizajnovať, robiť webstránky a programovať. Naše prezenčné kurzy nájdeš vo viacerých mestách na Slovensku a pomocou online kurzov sa môžeš vzdelávať z pohodlia domova.


Čo by si mal vedieť o Predplatnom online kurzov na rok 2018

Novinky

Predplatné Learn2Code online kurzov sme tento roku trochu upravil a máš možnosť si ho objednať alebo predĺžiť za výhodných podmienok. Veď čítaj ďalej....

Staň sa affiliate partnerom Learn2Code

Novinky

Learn2Code sa vzdelávaniu digitálnych zručností venuje už pár rokov a ide o naozaj etablovaný projekt. Neustále produkujeme nové online alebo prezenčné...

EU CodeWeek 2017

Novinky

Minulý rok sa takmer milión účastníkov zapojilo do niektorého z 23 000 podujatí organizovaných v rámci kampane EU CodeWeek 2016. Akcie sa konali vo viac...