Blog

Vyhlásenie výsledkov súťaže #studujonline je tu!

Learn2Code tím - 17.05.2019 - Novinky

Aj ty si nám v uplynulých troch týždňoch poslal kreatívny príspevok, ako študuješ niektorý z našich kurzov? Čítaj teda ďalej a možno sa nájdeš medzi výhercami!

V prvom rade ďakujeme za všetky vtipné a kreatívne príspevky, ktoré dokázali, že študovať sa dá naozaj odkiaľkoľvek. Zároveň nás prekvapilo, že niektorí chceli vyhrať až tak veľmi, že sa uchýlili k nečestným praktikám získavania interakcií. Mnohí účastníci súťaže si nakúpili "fake lajky" z Ázie a iných exotických destinácií. Považujeme to za nefér. A hoci sme mali v pravidlách súťaže uvedené, že vyhrá post s najväčším počtom interakcií, rozhodli sme sa to zmeniť. Určite je to aj naša chyba, priznávame, poučili sme sa. V budúcnosti už víťazov nemôžeme hľadať zmanipulovateľnou cestou.

O konečnom poradí v súťaži #studujonline sme rozhodli interným hlasovaním, o víťazoch tak rozhodol náš tím Learn2Code a naši lektori.

Kocky sú hodené, poďme na výsledky!


1. miesto: iPad + ročné predplatné online kurzov                                         


2. miesto: ročné predplatné online kurzov                                            


3. miesto: 3-mesačné predplatné online kurzov

   


Ak si medzi výhercami, gratulujeme a ešte dnes ti napíšeme správu na Instagrame a dohodneme sa na prevzatí výhry. Keď si sa zapojil/a, ceníme si tvoju snahu a ďakujeme za príspevok. Ak sa ti aj nepodarilo vyhrať, určite nezúfaj a neprestávaj sa vzdelávať. Tvoje schopnosti sú koniec-koncov najväčšou výhrou, preto dnes na Learn2code nájdeš už viac ako 80 online kurzov!


Logo facebook

Learn2Code tím

Učíme ľudí dizajnovať, robiť webstránky a programovať. Naše prezenčné kurzy nájdeš vo viacerých mestách na Slovensku a pomocou online kurzov sa môžeš vzdelávať z pohodlia domova.


🔥 SÚŤAŽ 🔥 #studujonline s Learn2Code

Novinky

Súťaž #studujonline s Learn2Code Patríš k tým, ktorým na učenie nezostáva veľa času, a preto využívaš každú voľnú minútu? Študuješ v MHD, v práci, pri...

Pripravované online kurzy 1. kvartál 2019

Novinky

V prvom kvartáli 2019 pre teba chystáme viacero nových online kurzov. V tomto blogposte predstavíme tie najdôležitejšie novinky, na ktoré sa určite...

Všetko o Darčeku roka od Learn2Code

Novinky

Keďže Darček roka od Learn2Code je tu vôbec prvýkrát, prinášame ti jednoduchý prehľad toho, čo o Darčeku roka potrebuješ vedieť. V tomto článku nájdeš...