Hodnotenia kurzu C++ Elementary

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Marián pred 9 mesiacmi

Default student

Dominik pred 10 mesiacmi

Default student

Marek pred 10 mesiacmi

Mínusy ma samozrejme mrzia. To, že sa nájde preklep sa stáva. Som len človek. Ide mi o to, aby bol kurz zaujímavý a správny po technickej stránke. Didaktika ??? Programovanie !!!

Default student

Štefan pred 12 mesiacmi

Zbytočne rozkúskované kurzy. Nestačilo by jeden pre začiatočníkov, ďalší pre pokročilých, ... ? Dĺžka kurzu cca 4 hodiny nič moc, radšej by som bral 8h pre začiatočníkov alebo aj viac podľa potreby. Na stránke sú kurzy trvajúce aj cez 22 hodín a nie je potreba ich kúskovať do niekoľkých 4 hodínových.

Default student

Michal pred asi rokom

Mínusy: -Bylo by vhodné na začátek zařadit kapitolu o debuggingu. - Přípravu těla programu by stačilo udělat jednou v úvodní kapitole. A potom jenom psát do hotového souboru. -Na konci chybí příklady pro samostatné procvičení. Jinak OK. Plusy: + Výborně jsem si zopakoval základy C++. + Přitom jsem se dozvěděl pár nových věcí, které jsem ještě nevěděl. + Pojmy jsou srozumitelně a lidsky vysvětlené.

Default student

Miroslava pred asi rokom

V podstate len teória, neustále opravuje vlastné preklepy, niektoré ani nevidí, z didaktického hľadiska mizéria. V tomto kurze sa ďaleko nepohnete. Čierne pozadie na obrazovke, malé písmená - katastrofa!

Default student

Tomáš pred viac ako rokom

Velmi dobry kurz. Pozitivne hodnotim najma do detailov prepracovane kapitoly z hladiska terminologie, teorie aj prikladov a taktiez vypichnutie niektorych zaujimavosti alebo best practices. Dobre padli aj zaverecne zhrnutia toho najdolezitejsieho na konci kazdej kapitoly. Myslim, ze kurz splnil, to co mal - oboznamil do hlbky s uplnymi zakladmi, takze sa tesim na zlozitejsie aspekty jazyka C++.

Default student

Samuel pred viac ako rokom

Default student

Szabolcs pred viac ako rokom

Default student

Ivan pred takmer 2 rokmi

Default student

Vojtech pred takmer 2 rokmi

Bolo by vhodné prezentovať perfektné materiály bez amatérskych chýb v príprave a vykonaní kurzu !!!

Default student

Marian pred takmer 2 rokmi

Default student

Lukáš pred takmer 2 rokmi