Hodnotenia kurzu C++ Elementary

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 25,00 € / mesiac

Objednať

Pri prihlásení získaš až 15% zľavu!


alebo
Default student

Marián Dosedel pred 21 dňami

Profilepic

Dominik Ježik pred 27 dňami

Marek

Marek Šurka pred asi 2 mesiacmi

Mínusy ma samozrejme mrzia. To, že sa nájde preklep sa stáva. Som len človek. Ide mi o to, aby bol kurz zaujímavý a správny po technickej stránke. Didaktika ??? Programovanie !!!

Photo

Štefan Levoča pred 3 mesiacmi

Zbytočne rozkúskované kurzy. Nestačilo by jeden pre začiatočníkov, ďalší pre pokročilých, ... ? Dĺžka kurzu cca 4 hodiny nič moc, radšej by som bral 8h pre začiatočníkov alebo aj viac podľa potreby. Na stránke sú kurzy trvajúce aj cez 22 hodín a nie je potreba ich kúskovať do niekoľkých 4 hodínových.

Profilepic

Michal Volf pred 4 mesiacmi

Mínusy: -Bylo by vhodné na začátek zařadit kapitolu o debuggingu. - Přípravu těla programu by stačilo udělat jednou v úvodní kapitole. A potom jenom psát do hotového souboru. -Na konci chybí příklady pro samostatné procvičení. Jinak OK. Plusy: + Výborně jsem si zopakoval základy C++. + Přitom jsem se dozvěděl pár nových věcí, které jsem ještě nevěděl. + Pojmy jsou srozumitelně a lidsky vysvětlené.

Default student

Miroslava Vavrová pred 4 mesiacmi

V podstate len teória, neustále opravuje vlastné preklepy, niektoré ani nevidí, z didaktického hľadiska mizéria. V tomto kurze sa ďaleko nepohnete. Čierne pozadie na obrazovke, malé písmená - katastrofa!

Unnamed

Tomáš Tkáč pred 8 mesiacmi

Velmi dobry kurz. Pozitivne hodnotim najma do detailov prepracovane kapitoly z hladiska terminologie, teorie aj prikladov a taktiez vypichnutie niektorych zaujimavosti alebo best practices. Dobre padli aj zaverecne zhrnutia toho najdolezitejsieho na konci kazdej kapitoly. Myslim, ze kurz splnil, to co mal - oboznamil do hlbky s uplnymi zakladmi, takze sa tesim na zlozitejsie aspekty jazyka C++.

Profilepic

Samuel Vrana pred 10 mesiacmi

Photo

Szabolcs Csoka pred 12 mesiacmi

 06b8883

Ivan Medžo pred asi rokom

Default student

Vojtech Ďuriš pred asi rokom

Bolo by vhodné prezentovať perfektné materiály bez amatérskych chýb v príprave a vykonaní kurzu !!!

Maiox

Marian Kristel pred asi rokom

Default student

Lukáš Král pred asi rokom