Hodnotenia kurzu C# pre mierne pokročilých

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Profilepic

Martin Vít pred 4 mesiacmi

ako curriculum celkom fajn, ale cez ten predvadzany bad practice, fakt neviem, ci to za nieco stoji, ako studijny material...najlepsie by bolo niektore videa prerobit nanovo

Default student

Michal Lukniš pred 5 mesiacmi

Kurz mi dal veľa potrebných informácií, ktoré som hľadal. Teším sa na pokračovanie (ak bude) a držím palce v ďalšej práci. Posledná tretina ma príjemne prekvapila a zjednodušila môj kód. Plietlo ma občasné pletenie pojmov a pár krát som mal pocit, že príprava kurzu bola dosť narýchlo. Obsah však prevyšuje formu a tak som nakoniec spokojný.

Default student

Lucia O pred 5 mesiacmi

+ rozdelenie problematiky na viac drobných videí videá logicky nadväzujú videá sú krátke, stručné, výstižné, a to i s vhodnými príkladmi k dispozícii sú úlohy na precvičenie - nejednotnosť terminológie - miestami anglické, miestami slovenské termíny (value typy + dátové referenčné typy; miestami class, miestami trieda apod.) nepresná výslovnosť anglických slov pôsobila rušivo (Account, inaccessible, ...) občasná chaotickosť, omylnosť môže študujúceho zmiasť, rozptýliť (možno by v prípade nastania takej udalosti stálo za zváženie dané video natočiť odznova) DELEGATE video má pravdepodobne od určitej minúty posunutý zvuk vzhľadom na obraz

Img 0708

Ján Bálint pred 7 mesiacmi

zaujimavy kurz, ale jedna velka chyba je to, ze si vyucujuci nevybral jednottny jazyk. Odporucil by som anglictinu - aby nemiesal triedy / classy ale bolo to zjednotene.

Maiox

Marian Kristel pred 8 mesiacmi

Profilepic

Miroslav Kačeriak pred 12 mesiacmi

Skvelý kurz. Myslel som, že ho budem mať len na zopakovanie ale nestačil som sa diviť koľko zaujímavých vecí som sa naučil alebo konečne lepšie pochopil. Hlavne v závere kurzu.

Default student

Jozef Morvay pred 12 mesiacmi

Photo

Štefan Levoča pred asi rokom

Veľmi zaujímavý kurz, niečo som už zo C# vedel a niečo naviac ma naučil tento kurz resp. prehĺbil vedomosti