Hodnotenia kurzu C# pre mierne pokročilých

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Martin pred asi rokom

ako curriculum celkom fajn, ale cez ten predvadzany bad practice, fakt neviem, ci to za nieco stoji, ako studijny material...najlepsie by bolo niektore videa prerobit nanovo

Default student

Michal pred asi rokom

Kurz mi dal veľa potrebných informácií, ktoré som hľadal. Teším sa na pokračovanie (ak bude) a držím palce v ďalšej práci. Posledná tretina ma príjemne prekvapila a zjednodušila môj kód. Plietlo ma občasné pletenie pojmov a pár krát som mal pocit, že príprava kurzu bola dosť narýchlo. Obsah však prevyšuje formu a tak som nakoniec spokojný.

Default student

Lucia pred asi rokom

+ rozdelenie problematiky na viac drobných videí videá logicky nadväzujú videá sú krátke, stručné, výstižné, a to i s vhodnými príkladmi k dispozícii sú úlohy na precvičenie - nejednotnosť terminológie - miestami anglické, miestami slovenské termíny (value typy + dátové referenčné typy; miestami class, miestami trieda apod.) nepresná výslovnosť anglických slov pôsobila rušivo (Account, inaccessible, ...) občasná chaotickosť, omylnosť môže študujúceho zmiasť, rozptýliť (možno by v prípade nastania takej udalosti stálo za zváženie dané video natočiť odznova) DELEGATE video má pravdepodobne od určitej minúty posunutý zvuk vzhľadom na obraz

Default student

Ján pred viac ako rokom

zaujimavy kurz, ale jedna velka chyba je to, ze si vyucujuci nevybral jednottny jazyk. Odporucil by som anglictinu - aby nemiesal triedy / classy ale bolo to zjednotene.

Default student

Marian pred viac ako rokom

Default student

Miroslav pred viac ako rokom

Skvelý kurz. Myslel som, že ho budem mať len na zopakovanie ale nestačil som sa diviť koľko zaujímavých vecí som sa naučil alebo konečne lepšie pochopil. Hlavne v závere kurzu.

Default student

Jozef pred viac ako rokom

Default student

Štefan pred takmer 2 rokmi

Veľmi zaujímavý kurz, niečo som už zo C# vedel a niečo naviac ma naučil tento kurz resp. prehĺbil vedomosti