Hodnotenia kurzu Git pre začiatočníkov

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Alexandra pred 3 mesiacmi

Absolvovala som zaklady gitu uz v inom kurze. Do tohto kurzu - git s Jarom - som isla s tym, ze sa tu dozviem pokrocilejsie veci. V tomto smere kurz splnil ucel nad moje ocakavania. Avsak z pohladu cloveka, ktory vidi pracu s gitom prvy krat, si myslim, ze zaklady su tu vysvetlene prilis komplikovane a tym je to trochu matuce.

Default student

Bohumil pred 5 mesiacmi

Do kurzu som siel ako uzivatel Gitu, ale nepouzivam z neho vsetko. Kurz mi niektore veci objasnil.

Default student

Lucia pred asi rokom

Default student

Oliver pred viac ako rokom

Default student

Miroslav pred viac ako rokom

Pred kurzom som o Gite nevedel vôbec nič. Kurz som pozeral preto, aby som sa s Gitom oboznámil a rozhodol sa, či ho budem používať na svoje projekty. Toto rozhodnutie ale nedokážem urobiť, pretože kurz bol prevažne v teoretickej rovine. Cítil som sa ako na prednáške na VŠ. Veľa teórie a príklady len fiktívne - predstavte si, že robíte to a to... Bolo aj pár praktických, kde vytvoril nejaké zmeny a Git vysvetľoval na nich. Ale chápem, že keby mal robiť reálny projekt, simulovať viac užívateľov a množstvo zmien, bolo by to časovo extrémne náročné a nebolo by to ani efektívne. Treba si to vyskúšať v praxi a človek sa do toho asi dostane. Čo mi však na kurze dosť vadilo, bolo Jarove vyjadrovanie, v ktorom som sa často strácal. Mieša anglické a slovenské názvy a je potom z toho dosť guláš. Napríklad: pejstneme (vložíme), rinejmujem (premenovávam), deletnúť (zmazať), konfirmnem (potvrdím), z externého sursu (zdroja). A také dve perličky, ktoré som si musel vypísať: - komit -> robím nejaké veci -> robím nejaké veci -> stejdžujem to tam -> a potom tu zase urobím komit - Táto fičura je už kompletná, vytvorím si rilís brenču a potom to merdžnem do mastru

Default student

Pavel pred viac ako rokom

Default student

Radek pred viac ako rokom

S kurzom som bol spokojný. Ďakujem a odporúčam aj ostatným :)

Default student

Miroslav pred viac ako rokom

Default student

Gorazd pred takmer 2 rokmi

Default student

Júlia pred viac ako 2 rokmi

Default student

Jan pred takmer 3 rokmi

Default student

Martin pred asi 3 rokmi

Pekný kurz, najmä pre začiatočníkov. Aj keď som mal pocit, že Jaro sa v tom niekedy stratil alebo to podal tak, že som sa v tom stratil ja a vyjadrovanie tiež trošku slabšie, ale to asi len preto, že som zvyknutý na hlas od yablka :) Ak niekto nechápe nejakým veciam v git bash určite odporúčam robiť cez nejaký git s UI, buď čo Jaro ukazuje v kurze alebo ja som si veľmi obľúbil gitKraken. Pekne tam vidno na grafe čo sa deje a aspoň mne to vyjasnilo kopec veci, kt. som nechápal.

Default student

Štefan pred asi 3 rokmi

Kurz je veľmi dobrý ak o GIT-e nemáte skoro žiadne informácie (ako ja), veľa sa tam naučíte a hlavne všetko je poukazované na teoretických, a aj praktických príkladoch čo veľmi pomáha.

Default student

Vladimír pred viac ako 3 rokmi

kurz uzitocny zaciatocnikom, obcas sa autor v niektorych zlozitejsich veciach zamotal ,co bolo vidiet ale nakoniec velmi dobre zvladnute. Spokojny.

Default student

Tomas pred viac ako 3 rokmi

Zdravim Vás tento kurz je určený pre tých ktorí o gite nemaju žiadnú predstavu čo to môže byť, ako som bol ja. Jednotlivé lekcie sú srtručné a jasné, to znamenalo že som nemusel pri jednej lekciji stráviť hodinu ale do 10 min. a nasledne sa venovať precivčovaniu príkazov ktoré boli v lekcijí vysvetlené a používané. Informácie ktoré boli v lekciach poskytnuté, si myslím, boli pre mňa dostatočne aby som sa naučil používať základy gitu. Tiež sa mi páči rýchla reakcia na otásku či problém v diskusii a ochota poradiť.