Hodnotenia kurzu Ionic framework

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Ľubomír pred 7 mesiacmi

Super kurz. Uvítal by som ešte prácu s lokálnou databázou.

Default student

Štefan pred 8 mesiacmi

IONIC som pred zapísaním kurzu nepoznal. Kurz a prednášajúci prinášajú veľmi príjemný úvod a overview do sveta ionic-u. Cez názorné ukážky inštalácie, práce v termináli, predstavenie viacerých css komponentov sa dostanete až k vytvoreniu veľmi jednoduchej aplikácie (kde sa pohráte s routingom a prácou s dátami). Zatiaľ má kurz 36 video-lekcií, podľa dostupných informácií sa bude kurz rozširovať - zišlo by sa prepojenie s API, ťahanie/posielanie dát, build/spustenie už hotovej applikácie a podobne. Verím, že sa je načo tešiť! Dobrá práca a isto sa pozriem i na budúce kurzy autora.

Default student

Erik pred 9 mesiacmi

V aktuálnom čase písania hodnotenia ma kurz 36 videí. Netuším čí budú nové. Názov kurzu neoodpovedá očakávaniu. IONIC určite nevznikol pre potrebu používania css componentov ale pre pracu s hw mobilných zariadení. Kurz je vhodný pre ludí ktorých zaujíma uvod do angularu, jemne typescriptu, a nahľad do IONIC stylizácie použitím komponentov, routing. Kurzu naopak chýba ukažka práce s NATIVE, skutočné volanie service aspoň nejakú podstránku s realnymi datami ktoré su volne dostupne (free api), absolutné odstránenie TS : any. Mrzí ma, že som nevidel viac, ale napriek tomu 'ďakujem autorovi za jeho čas, tvorbu, chapém že to nieje jednoduché.

Default student

Roman pred asi rokom

Default student

Igor pred asi rokom

Veľká spokojnosť. Dozvedel som sa kopec informácií, ktoré som mohol vzápätí vyskúšať spolu s názornou ukážkou. Prednášajúci rozpráva k veci a s porozumením. Ďakujem pekne a teším sa na ďalšie kurzy od vás.

Default student

Tomáš pred asi rokom

Kurz je super, pre začiatočníka ako šitý na mieru. Počas kurzu sa používa Angular, no keď aj ten neovládaš, tak pochopíš o čo ide. Teším sa na pokračovanie. :)