Hodnotenia kurzu Ionic framework

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Ľubomír pred 3 mesiacmi

Super kurz. Uvítal by som ešte prácu s lokálnou databázou.

Default student

Štefan pred 4 mesiacmi

IONIC som pred zapísaním kurzu nepoznal. Kurz a prednášajúci prinášajú veľmi príjemný úvod a overview do sveta ionic-u. Cez názorné ukážky inštalácie, práce v termináli, predstavenie viacerých css komponentov sa dostanete až k vytvoreniu veľmi jednoduchej aplikácie (kde sa pohráte s routingom a prácou s dátami). Zatiaľ má kurz 36 video-lekcií, podľa dostupných informácií sa bude kurz rozširovať - zišlo by sa prepojenie s API, ťahanie/posielanie dát, build/spustenie už hotovej applikácie a podobne. Verím, že sa je načo tešiť! Dobrá práca a isto sa pozriem i na budúce kurzy autora.

Default student

Erik pred 5 mesiacmi

V aktuálnom čase písania hodnotenia ma kurz 36 videí. Netuším čí budú nové. Názov kurzu neoodpovedá očakávaniu. IONIC určite nevznikol pre potrebu používania css componentov ale pre pracu s hw mobilných zariadení. Kurz je vhodný pre ludí ktorých zaujíma uvod do angularu, jemne typescriptu, a nahľad do IONIC stylizácie použitím komponentov, routing. Kurzu naopak chýba ukažka práce s NATIVE, skutočné volanie service aspoň nejakú podstránku s realnymi datami ktoré su volne dostupne (free api), absolutné odstránenie TS : any. Mrzí ma, že som nevidel viac, ale napriek tomu 'ďakujem autorovi za jeho čas, tvorbu, chapém že to nieje jednoduché.

Default student

Roman pred 8 mesiacmi

Default student

Igor pred 8 mesiacmi

Veľká spokojnosť. Dozvedel som sa kopec informácií, ktoré som mohol vzápätí vyskúšať spolu s názornou ukážkou. Prednášajúci rozpráva k veci a s porozumením. Ďakujem pekne a teším sa na ďalšie kurzy od vás.

Default student

Tomáš pred 8 mesiacmi

Kurz je super, pre začiatočníka ako šitý na mieru. Počas kurzu sa používa Angular, no keď aj ten neovládaš, tak pochopíš o čo ide. Teším sa na pokračovanie. :)