Hodnotenia kurzu Java pre začiatočníkov

Späť na popis kurzu
Default student

Gregor Išteneš pred 11 dňami

Unnamed

Šimon Káňa pred 23 dňami

Díky ti moc za skvělý kurz, vysvětluješ všechno pěkně srozumitelně a hlavně se držíš základních a stěžejních principů, které prezentuješ bez zbytečné omáčky kolem (která mnohdy začínající programátory spíše odradí). Velmi mi tvůj kurz pomohl!

Default student

Miroslav Prochazka pred asi mesiacom

Zdravim Jaro. Diky oc za videa. Pro zacatecniky (jako ja) myslim velmi srozumitelne a pomalu vysvetlene do hloubky jako JAVA funguje. Presel jsem z jinych videich na tva videaa jsem spokojen. Diky za tvou praci!

Unnamed

Patrik Vološin pred 2 mesiacmi

Default student

Marek Pradid pred 3 mesiacmi

Naviac mi vadi forma..chyba mi v tom niejaky uceleny sled..niejaka kostra teorie..mat najprv niejaku teoriu a az potom si to vsetko ukazat na prikladoch..letmo nieco dolezite spomenut pri priklade je strasna chyba.. spomenut static premenne v triedach a ich pristup par slovami je strasne... a takych prikladoch by som nasiel omnoho viac...Neveim si predstavit zeby som sa mal ucit z tohto tutorialu, kurzu ... Urcite by som si otvoril JAVA API a pokusil by som tento kurz zriesit podla urcitej kostry... https://docs.oracle.com/javase/tutorial/ Na mna je to velmi chaoticke

Default student

Filip Pikulík pred 3 mesiacmi

je to určite vhodné pre začiatočníkou je to hlavne dobre vysvetlené krásne sa mi na to pozeralo a proste je to super videjko určite odporúčam :)

Moje foto 2

Daniel Sopko pred 3 mesiacmi

Default student

Jakub Bartoš pred 3 mesiacmi

Veľmi zrozumiteľne vysvetlené, odporúčam každému, kto začína s programovaním

Default student

Filip Čermok pred 4 mesiacmi

Som rád že som našiel tento kurz. Chcem sa naučiť programovať v Jave a jako prvý kontakt s programovaním je tento kurz určite fajn.

Unnamed

Vinfomatik pred 4 mesiacmi

Jasne, zrozumiteľne a pútavo vysvetlené. Mala som Javu na škole a neboli sme veľkí kamaráti, no myslím, že sa to zmení. Ďakujem :-)

Photo

Kristína Ženčuchová pred 4 mesiacmi

Strašne milo vysvetlené, som fakt dosť prekvapená že aj taký ľudia existujú :) , v jednoduchosti je krása, normálne kopa vecí na obrazovke a ja rozumiem ako fungujú :D len tak dalej :)

Default student

Matej Choma pred 5 mesiacmi

Photo

Mato Mokry pred 6 mesiacmi

Photo

Lukáš Terényi pred 7 mesiacmi

Kurzy sú o tom, aby naučili. Tento kurz rozhodne naučí, ide od základov a použiva praktické príklady. Aj keď má muchy - lektor sa mýli a občas pôsobí nepripravene, no kurz je zadarmo a aj tak ponúka pevné základy :)

Photo

Boris Hartiník pred 7 mesiacmi

Hroza... aj keď to je zadarmo, inštruktor sa stále pletie, ako keby to nahrával a bolo by to online, ak je človek, čo nevie o programovaní nič, tak je to skor odstrašujúce, ako tu mnohí tvrdia, Yablko je úplne iná liga :) Sorry Jaro, ale problematike sa zrejme vyznáš, len takýto kurz tu nemal byť...