Hodnotenia kurzu Java pre začiatočníkov

Späť na popis kurzu
Photo

Mato Mokry pred 15 dňami

Photo

Lukáš Terényi pred asi 2 mesiacmi

Kurzy sú o tom, aby naučili. Tento kurz rozhodne naučí, ide od základov a použiva praktické príklady. Aj keď má muchy - lektor sa mýli a občas pôsobí nepripravene, no kurz je zadarmo a aj tak ponúka pevné základy :)

Photo

Boris Hartiník pred asi 2 mesiacmi

Hroza... aj keď to je zadarmo, inštruktor sa stále pletie, ako keby to nahrával a bolo by to online, ak je človek, čo nevie o programovaní nič, tak je to skor odstrašujúce, ako tu mnohí tvrdia, Yablko je úplne iná liga :) Sorry Jaro, ale problematike sa zrejme vyznáš, len takýto kurz tu nemal byť...

Default student

peter večera pred 2 mesiacmi

vysvetľovanie celkom fajn, ale čo sa týka prípravy tak hrôza preklepy v slajdoch a inštruktor Jaro sa stále pletie napr. 14 lekcia pretypovanie metód je zlý výraz hovorí sa preťaženie metód. A pri vysvetľovaní si pletie pojmy trieda a metóda a kopec ďalších podobných chýb.

Photo

Lenka Siváková pred 3 mesiacmi

13886287 1758499977760163 7399197903387225104 n

Ivan Szabo pred 4 mesiacmi

Prepáč ale tento človek by nemal byť Inštruktor, ešte, že tento kurz je zadarmo. A keď tento kurz je taký istý ako tie platené tak ľutujem tých ľudí čo si to zaplatili. Máš aspoň 1 hviezdičku pre snahu.

Photo

Andrea Jurasová pred 4 mesiacmi

Jsem úplný začátečník a jsem teprve na začátku, ale projev a vysvětlení se mi moc líbí a konkrétní příklady jsou super! Těším se na další a další lekce :-)

Default student

Miloš Etlík pred 4 mesiacmi

Pro mě super jsem na sedm i když spousty věcí znám z jiných jazyků tak paráda :D

Default student

Dávid Zrubec pred 4 mesiacmi

Zatial som na 11. kapitole a relatývne všetkému rozumiem, len sa mi nepáči že v starých videách si dýchal do mikrofónu. Vysvetluješ to dobre len pomaly a preto si musím nastaviť rýchlosť prehrávania na 1,5x.

Smallsize

Ernest Kuki pred 4 mesiacmi

Ahoj Jaro, děkuji za kurz. Přecházím z C#, takže nemám zatím žádné problémy s tím co vysvětluješ. To, že se IDE mění za to nemůžeš a jsem zastáncem toho, že pokud si člověk není schopen dohledat ani jak pracovat s novějším IDE tak je pro něj zbytečné se vůbec pouštět do programování. Koukal jsem, že máš už další dvě vydání pro pokročilé a nemůžu se dočkat až se k tomu dostanu. Pokračuj v tom co děláš, protože ti to opravdu jde. Pěkný den ;-)

Default student

Dorota Sauerova pred 4 mesiacmi

Kurz by sa mal trochu refreshnut, IntelliJ IDEA uz nevyzera tak ako na videu, presla aktualizaciami atd... Taktiez niektore veci si osobne myslim ze neboli dost dobre vysvetlene, napr. co konkretny prikaz znamenaa a ako uplne funguje. Je jasne ze instruktor je v tejto teme doma, no clovek ktory sa s tym stretol teraz prvykrat nema ani paru o com hovori. Celkovo ale kurz splni svoju ulohu, clovek nadobudne zakladne znalosti o pojmoch, o tom co ako funguje a moze na tom dalej stavat.

Received 1254451197919471

Adam Salfický pred 5 mesiacmi

Člověk bez základů s programováním a s programovacími programy nemá šanci správně nastavit nové a aktualizované programy, podle těchto starých videí. Ke kurzu jsem se bohužel ani nedostal.

Photo

Daniel Kurtulík pred 5 mesiacmi

Ahoj Jaro, Vďaka za kurz, zatiaľ som len začal a som zaň vďačný :)))

Profilepic

Peter Zeleznik pred 5 mesiacmi

Ahoj Jaro, zacinam s programovanim a chcel by som sa naucit Javu. Som rad,ze som nasiel tvoj kurz, ktory je vysvetleny super!!! Chcem ti podakovat za tvoju zasluznu pracu ktoru robis. Mam v tom este zmatok, ale tak hadam sa do toho dostanem. Som este len na zaciatku.

22424334 1719304331435807 8564480597138569556 o

Jozef Konig pred 5 mesiacmi

Ahoj Jaro, v prvom rade chcem ti poďakovať za tento kurz, ktorý je pre nás začiatočníkov zadarmo. Zatiaľ sa nachádzam v 5tej kapitole a dostávam sa do toho pomaličky, aj keď niekedy musím improvizovať. Za kurz ti dávam plný počet bodov, aj keď niektorí ti znížili hodnotenie kvôli prejavu v kurze. V kurze by mali byť vysvetlené kapitoly podrobnejšie, kedže začiatočník to na začiatku potrebuje. Na tento kurz som sa prihlásil, pretože som sa rozhodol ísť cestou programátora. Síce mám vzdelanie IT smeru, ale po maturite som sa tejto profesii prestal venovať. Si super len tak ďalej ! Jozef