Hodnotenia kurzu Komunikácia na Facebooku

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Michaela pred 11 mesiacmi

Zaujimave veci, ale tazko sa mi sustreduje na to co vravi ked je tam ta hlasna zvucka na zaciatku a aj konci kazdeho videa. Normalne som si manualne spocitala kolko tu je videi, ze ci sa na to mam vykaslat, alebo to zvladnem pocuvat este xy krat. Zmazte to prosim Vas. alebo dajte uplne potichu, nech poriadne pocut co hovori. Vdaka

Default student

Zuzana pred asi rokom

Default student

Stefan pred viac ako rokom

Default student

Miroslav pred takmer 2 rokmi

Sledovanie videa v kurze mi pomohlo prísť na viaceré veci pri práci na FB, ktoré mi môžu veľmi pomôcť. Vďaka za inšpiráciu!

Default student

Lenka pred takmer 2 rokmi

Default student

Pavel pred asi 2 rokmi

prilis povrchni a davat znelku za kazdou kapitolu, po 3 uz mi to lezlo krkem

Default student

Petr pred viac ako 2 rokmi

fajn kurz pro lidi co neví co to je facebook a chtěli by ho začít používat pro marketingové účely. pro ostatní to je ztráta času.

Default student

Creative pred viac ako 2 rokmi

Neda sa dat nula

Default student

Tatiana pred takmer 3 rokmi

Default student

Miroslav pred takmer 3 rokmi

Default student

Monika pred viac ako 3 rokmi

Default student

Tomas pred viac ako 3 rokmi

kurz super.. kazdy rozumny clovek pochopi ze tento kurz je pre zaciatocnikov ale aj tak vie ponuknut mnoho informacii. detailnejsie vysvetlenei s viacerymi prikladmi dufam ze bude na truniversity. kurz sam o sebe, rychly, jasny, strucny a k teme. PLUS ze mam pdf s rozsirenejsimi slidami je parada vdaka chalani, dalo mi to jednoduche a jasne zaklady v tejto sfere. ROZHODNE si pozriem aj vasu stranku s dalsimi kurzami.

Default student

Dušana pred viac ako 3 rokmi

Default student

Paulína pred asi 4 rokmi

Default student

Simon pred asi 4 rokmi

Kurz v celku fajn, no čakal som oveľa viac. Kurz vás plnohodnotne prevedie tipmi ako pristupovať k spojeniu váš biznis a FB. Čo je super! Opäť som si v ňom našiel veci na ktoré som nekládol vôbec dôraz. Chybičiek krásy je tu ale niekoľko: 1. Pre niekoho kurz môže na prvé pozretie prísť až priliš simply a v konečnom dôsledku ste dozvedeli len že 2+2=4 2. Práve preto by cena kurzu mohla byť o niečo zhovievajšia. (už aj najvyuživanejši excel stoji menej) 3. Kapitola o krizovej komunikácii je skôr sklamaním. Na to že "vyučujúci" je psychológ, som pomaly čakal že sa v tomto bode dozviem niečo na úrovni ako vyjednavať s teroristom :D v rovine FB... Bohužial je tam iba zhrnutý nejaký prípad z ktorého vyplýva že budte vždy na zakaznikov milý... 3* ale len za to že kurz aspon dodržal čo sľúbil...