Microsoft PowerPoint

Späť na kurzy

Popis kurzu

Microsoft PowerPoint je najpoužívanejší program na tvorbu prezentácií. Môžeš pomocou neho spúšťať, upravovať a vytvárať vizuálne atraktívne prezentácie.

PowerPoint je jeden z najbežnejších kancelárskych programov. Používa sa nielen v biznise, ale aj v školách a pri výučbe rôznych predmetov. Dajú sa pomocou neho vytvoriť pútavé snímky, ktoré môžu slúžiť ako doprovod k slovnej prezentácii.

PowerPoint je celosvetovo program číslo 1 na tvorbu prezentácií. Veľmi ľahko sa používa. Každý pomocou neho dokáže vytvoriť graficky skvelé prezentácie v priebehu niekoľkých minút.

Mnohí ľudia tvrdia, že perfektne ovládajú PowerPoint. PowerPoint však obsahuje veľa funkcií, ktoré keď dokážeš ovládnuť, tak budeš vedieť veľmi rýchlo a efektívne vytvárať pútavé a vizuálne príťažlivé prezentácie.


Objednaj si kompletnú sadu online kurzov MS Office (Microsoft ExcelMicrosoft WordMicrosoft PowerPoint a Microsoft Outlook) za zvýhodnenú cenu 79 Eur. Kontaktuj nás emailom a pošleme ti všetky informácie.


Čo sa naučíš?

  • vytvárať a formátovať prezentácie
  • organizovať prezentácie
  • vkladať obrázky a ClipArty a formátovať ich,
  • naučíš sa vkladať video a zvuky do prezentácií,
  • vytvoríš prechody a animácie v prezentácii,
  • vložíš tabuľky a grafy do prezentácie

Čo všetko dostaneš

  • viac ako 6 hodín nadupaných videotutoriálov
  • veľa domácich úloh a zadaní
  • zdrojové PowerPoint súbory na stiahnutie

Pre koho je kurz určený

Nezáleží na tvojom veku alebo pohlaví. Tento kurz ťa naučí všetko potrebné od úplných základov. Je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Je vhodný aj pre firmy v rámci zaškolenia pracovníkov.


Objednaj si kompletnú sadu online kurzov MS Office (Microsoft ExcelMicrosoft WordMicrosoft PowerPoint a Microsoft Outlook) za zvýhodnenú cenu 79 Eur. Kontaktuj nás emailom a pošleme ti všetky informácie.


Aké sú rozdiely medzi PowerPoint 2010, PowerPoint 2013 a PowerPoint 365?

Veľmi malé, až zanedbateľné a pre väčšinu ľudí skoro žiadne. Office 365 je Office 2013 + pár služieb navyše ako SkyDrive a emailová schránka. Takže ak si kúpiš Office 365, naištaluje sa ti Office 2013. Všetko, čo sa naučíš v kurze Office 2010, budeš vedieť využiť aj v Office 2013 (Office 365). Tlačidlá, karty a pásy sú rozmiestnené všade rovnakým spôsobom.