Hodnotenia kurzu Google Tag Manager

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Eva pred asi 2 mesiacmi

doporučuji přepracovat, skáče to od bodu k bodu a vynechá podstatné, kdyby raději bylo zaměřené na založení a nejčastější události jako je odeslání formuláře když není děkovací stránka .... nic kurz nepřináší pro ty kdo to zhlédnout, neřekne moc...

Default student

Denis pred viac ako rokom

celý kurz je zmätok, čakal som nastavenia ako FX pixel kód, Google Ads značka, Google Ads remarketing, Click na button, ako sú newslettre, nezáväzná objednávka a podobne, a mnoho iných, a bolo to skôr chaotické, pre úplných začiatočníkov možno až nepochopiteľné, ak sa nevyznajú v kódoch..hodnotím zle..

Default student

Eva pred takmer 2 rokmi

Default student

Dušan pred viac ako 2 rokmi

Default student

Peter pred viac ako 2 rokmi

Celý kurz mi prišiel akosi príliš zmätený. Niektoré veci málo vysvetlené, inde som mal pocit, že sa zasa ide možno až moc do hĺbky. Taktiež chýbajú od polovice materiály ku kurzu a spomínané úlohy. Niečo si z tohto určite odnesiete, no ak by som to nemal v rámci predplatného, tak by som rozhodne nemal pocit, že tento kurz má hodnotu 60€.

Default student

Tomáš pred viac ako 3 rokmi

Default student

Petra pred takmer 4 rokmi

Default student

Miroslav pred takmer 4 rokmi

Od šiesteho videa chýba osnova a nie sú pridané žiadne linky, materiály ani domáce úlohy, ktoré sú vo videách spomínané. V rekapitulácii by som očakával helikoptérový pohľad na celý GTM, prípadne konkrétny príklad naprieč GTM aj výstupu v GA, namiesto toho tam boli prezentované nové zaujímavé veci. Nenazval by som to však rekapituláciou. Inak OK.

Default student

Marian pred asi 4 rokmi