Hodnotenia kurzu SQL databázy: MySQL a SQLite

Späť na popis kurzu

Cena

69,00 €


alebo
Default student

Veronika Krišicová pred asi mesiacom

Default student

Samuel Surkoš pred asi 2 mesiacmi

Yablko je najlepší lektor, akého som zatiaľ za 19 rokov programátorskej kariéry zažil. Je vidieť, že ho programovanie aj učenie baví. Kurzy sú veľmi dobre pripravené. Praktické príklady sú vhodne zvolené a všetko na nich dokonale vysvetlené. Výberom ktoréhokoľvek kurzu od Yablka chybu nespravíte a určite sa danú technológiu naučíte. Teším sa na ďalšie kurzy.

Default student

Patrik Hronec pred 2 mesiacmi

Super kurz, škoda že takýchto lektorov nemá naše biedne vysoké školstvo kde si iba samouk a potom sa otestuješ v skúškovom období že či si sa sám vola čo naučil :) Si super si pán a vrelo iba môžem odporučiť všetkým čo sa chcú niečo naučiť.

Photo

Štefan Levoča pred 3 mesiacmi

Veľmi dobrý kurz, veľa som sa dozvedel

Default student

Maros Kira pred 5 mesiacmi

obaval som sa ze bude problem pozerat to ak realne niekde nemusim sediet ale opak je pravdou.,. zabavam sa a pritom sa este nieco naucim :) neskutocny panko

Default student

Lukáš Mihalčiny pred 5 mesiacmi

dobrý kurz, dobre podané informácie

Default student

Dávid Diczházy pred 7 mesiacmi

Default student

Michal Lednicky pred 7 mesiacmi

Way

Tomas Stranak pred 7 mesiacmi

Default student

Jakub Valo pred 9 mesiacmi

Received 1205410809474433

Radovan Haluška pred 10 mesiacmi

Default student

Ing. Petra Poliaková pred 10 mesiacmi

15107412 10208388832098089 4303222830360338079 n

Anton Suslik pred 12 mesiacmi

Skvely kurz, spociatku pre mna svojsky yablkov humor, na ktory som si musel chvilu zvykat, ale stalo to zato. Urcite som si toho ako novacik vela odniesol. Takyto sposob vyucby/lektora mi absolutne vyhovuje. Viac kurzov od neho, si poprosim. P.S.: ...ale preco Vaso, chudak?? :)

Ja

Ján Kuna pred asi rokom

Default student

Adriana Libošvárová pred asi rokom

Kurz veľmi profesionálny. Aj keď som doteraz pracovala skôr s ORACLE, čo bola moja srdcovka, zistila som, že SQLlite je úplne jednoduchý hlavne na prenos a implementáciu. Humor autora som začala spracovávať cca až po treťom videu, ale po absolvovaní ostatných kurzov od iných autorov, sa mi za ním neskutočne cnelo:-) Celé to nejak oživilo a bavilo ma to. Odporúčam.