Hodnotenia kurzu Visual Design Digital: úprava fotiek vo Photoshope

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

David pred viac ako rokom

Retuš pleti???? Nic horšího jsem zatím neviděl. Autor se zbláznil :(

Default student

Vladimír pred viac ako 2 rokmi

Default student

Radek pred viac ako 2 rokmi

Hrůza, mluví o nepodstatných věcech a ty důležitý pořádně nevysvětlí. Strašně nezáživný.

Default student

Ignác pred takmer 3 rokmi

Default student

Vladimír pred asi 3 rokmi

zbytočne rozpráva o nepodstatných veciach, na yotube sú lepšie videa

Default student

Milan pred viac ako 3 rokmi

Kúpil som si kurz aby som sa dozvedel niečo viac o práci s programom, viac ako sa naučím intuíciou a skúšaním. Po asi dvoch hodinách som sa takmer nič nové nedozvedel. Chalan sa snaží, vidieť že ho práca baví, ale ak by rozprával o 80% menej a hlavne k veci, bolo by to záživnejšie a študent by sa dozvedel oveľa viac informácií za kratší čas. Takto je to strašne únavné.

Default student

Ing. pred viac ako 3 rokmi

Default student

Zdenko pred viac ako 3 rokmi

Strasne volaco, keby som to nemal zaplatene, tak to ani nepozeram. K trom 2min videam jedno minutove uvodne,.. V kazdom 2oj min. videu minutu dakuje za pozornost a vita divakov. Obrazky pouziva nekvalitne, rozostrene. Natocil dve videa k otacaniu fotiek dokopy 7 minut!!! Taka neuveritelna strata casu ako je tento kurz, ze az neverim. Samozrejme clovek sa tu nieco aj nauci, ale LEKTORovi slo evidentne o dlzku kurzu a nie o kvalitu!!!! Mysli si, ze je vtipny a sikovny, ale napr. pri zlucovani obrazkov robi take AMATERske vybery ako ja, co sa PHOTOSHOPu venujem ani nie mesiac. Jednoznacne zatial najhorsi kurz z celej ponuky co som videl. Kuko to robil amatersky, ale aspon sa netvaril pri tom ako majster sveta. Sorry chalani, ale velmi som nahnevany a sklamany, lebo tento kurz bol dovod, preco som si kupil cely balik... Cawte Asi si kupim tento kurz o photoshope: https://www.flor.cz/

Default student

Zuzana pred viac ako 3 rokmi

Fajn kurz, no pridala by som k teórii viac praktických úloh na precvičenie postupov (balík s materiálom na prácu plus súbor s konečným výsledkom na porovnanie uložený v .psd). Pre úplného začiatočníka sa mi to zdá dosť ťažké na pochopenie. Keby som nemala základy zo starších verzií programu v češtine a angličtine, asi by som sa nevedela tak rýchlo zorientovať...hlavne v pojmoch. Občas mi jednoducho chýbal preklad. Alebo tu mohol byť priložený slovníček. Mne to stačilo hlavne na zopakovanie (masky, práca s farbou cez krivky a iné nastavenia) a tiež som získala návody na jednoduchší spôsob ako pracovať...niečo som stále riešila zložito a až teraz som zistila, že sa to dá na dva kliky:-) Ďakujem.

Default student

Mária pred viac ako 3 rokmi

Kurz mi pomohol. Spokojnosť.

Default student

Simon pred viac ako 3 rokmi

Default student

Alica pred viac ako 3 rokmi

V kurze sú jednoduché veci vysvetľované úplne podrobne - zbytočne podrobne ako pre blbečkov- kto už dnes nevie načo slúži záložka file ? - Zložité veci sú len spomenuté , alebo vystrihnuté z videa. Viď masky - zlúčenie dvoch súborov. Slabo vysvetlené a potom prestrih že takto to má vyzerať a koniec. Naozaj úplne slabý kurz.

Default student

Antónia pred viac ako 3 rokmi

Default student

Marian pred viac ako 3 rokmi

Default student

Lubomir pred takmer 4 rokmi

Uplne zle, tento kurz vobec nema hodnotu, ziadne poriadne vysvetlenie. Napriklad pri krivkach prednasajuci potahuje krivkami hore dole a vobec nevysvetli ziadnu podstatu ani fungovanie kriviek. Takyto kurz na photoshop by tu vobec nemal byt. Autor kurzu uplne zlyhal a mal by cely kurz uplne prerobit.