Hodnotenia kurzu Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScript

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Ján pred dňom

Default student

Tibor pred 18 dňami

Default student

David pred 3 mesiacmi

Kurz som dokoncil po 3-4 mesiacoch a musim povedat, ze je to jeden uzasny kurz, ktory rozhodne za tie peniaze stoji. Lektor je skvely, vyborne vie vysvetlit a naucit.

Default student

Miloš pred 3 mesiacmi

Default student

Jozef pred 3 mesiacmi

Paráda 👍

Default student

Matúš pred 4 mesiacmi

Výborný kurz

Default student

Viktória pred 5 mesiacmi

Default student

IVEX pred 6 mesiacmi

Výborne spracovaný a veľmi obsiahly kurz, ktorý mi aj po siedmich rokoch po natočení dokázal toho veľa dať (ak nie všetko). Pokiaľ si človek robí domáce úlohy a prípadne si ako ja píše poznámky, tak si toho veľmi veľa odnesie. Nie je to len dobre vysvetlená teória a príklady, ale celý kurz sa udáva praktickým smerom - poskytnuté materiály v podobe rôznych webových aplikácií, ktoré nám pomôžu, či už s nejakými výpočtami alebo inšpiráciou. Videá sa dobre počúvajú aj sledujú a s občasnou pomocou internetu sa dá všetkému s prehľadom porozumieť. Prednášajúci má super prístup a myslím si, že ak už vám má niekto predstaviť svet web developmentu, tak by to mal byť práve on.

Default student

Mirko pred 6 mesiacmi

Default student

Andrej pred 6 mesiacmi

Super. Dakujem

Default student

František pred 6 mesiacmi

Default student

Vilém pred 6 mesiacmi

Do tohoto kurzu jsem šel jako kodér s nějakými zkušenostmi, hromadu věcí jsem se dozvěděl, určitě tento kurz doporučím pokud jste začátečníci nebo i máte zkušenosti

Default student

Adam pred 6 mesiacmi

Yablko je TOP :).

Default student

Jáchym pred 6 mesiacmi

Default student

Jaroslav pred 6 mesiacmi

Yablko - úžasný nick človeka, ktorý sa narodil ako skvelý pedagóg. Ja, čo som pred necelým rokom doštudoval viem skonštatovať kedy si učiteľ vybral nevhodné povolanie. Kedy je učiteľ nudný, nezaujímavý, nevie učiť, poprípade ešte čerešnička - nevie ani čo učí. Táto celá zbierka videokurzov je proste od človeka ktorý podáva informácie tou najlepšou cestou, vie vysvetliť všetko tak aby to pochopil ktokoľvek, vie čo robí, ako to robí. Zábavný, charizmatický, človek pri ňom ani nepomyslí na spánok - doslova (je 1:26).