Hodnotenia kurzu Webrebel 1: HTML, CSS & Javascript

Späť na popis kurzu

Cena

179,00 €


alebo
Default student

Simon Gregor pred 6 dňami

Kopec pozitivných ohlasov a ja dávam tiež 5*! Yablková klasika! :D Napriek tomu že kurz je už starší, vas stále dokáže naučiť veľa nového! Opakovanie je matka múdrosti a preto to bolo u mňa z časti o osvieženie si pamäti a z časti o vychytaní nových veci. 1. Najväčšou výhodou je že to máte všetko pod jednou strechou. Kedy si, ste si kúpili knihu o CSS, no a ked ste ju dočítali boli ste niekde kde Yablko na 5 videu. Tak isto aj pri iných kurzov ste museli hľadať ešte ďalši... Tu máte všetko po kope čo potrebujete vedieť. 2. Aj najväčši antitalent ktorí nevie čo je html (verte že taký ešte existujú) na konci kurzu si dokáže vyrobiť plnohodnotnú responzivnu stránku s kopou rôznych prvkov! Už to vam v podstate šetrí peniaze ak potrebujete vlastný web. 3. Máte solidnu referenciu ("papier") do CV že sa viete pohybovať v tomto prostredí. Veľa ľudí to rado tvrdí, no ked pride na lámanie chleba... Technologie vznikaju a zanikajú... stále sa je čo učiť a zlepšovať! Takže stále na sebe pracujte ďalej a puste sa do kurzu PHP! :D :)

Default student

Martin Janos pred 14 dňami

Default student

Nicolas Pomahač pred asi mesiacom

Default student

Daniel Bubla pred asi mesiacom

Dog tumblr girl tattoos

Damián Budzák pred 2 mesiacmi

Kurz som dokončil, HTML a CSS všetko super, som spokojný…až.. ak ťa zaujíma ako hodnotím ja kurz: https://medium.com/@budzakd/html-css-js-kurz-f25f0ad226b5 Je len trošku dlhší preto takto cez odkaz :-)

21317760 10213566543821930 202162466734087939 n

Erika Nagyova pred 2 mesiacmi

Default student

Martin Georgiu pred 3 mesiacmi

Maiox

Marian Kristel pred 3 mesiacmi

Img 5654

Dušan Riečičiar pred 4 mesiacmi

Takže tento typ vzdelávania hodnotím veľmi kladne. Skúšal som aj kurzy programovania v inej spoločnosti v Bratislave, nebolo to zlé, ale práve to že sú tieto kurzy online je obrovská výhoda. Pozriem si videá, vyskúšam si nové veci, ak mi niečo nefunguje vrátim sa k tomu a môžem pozerať videá koľkokrát chcem. :-) ... Yablko je super lektor, kurzy sú dobre štylizované a zrozumiteľné aj pre obyčajného laika. Navyše celé to má žartovný podtón, nie je to len monotónne vysvetľovanie ako v škole. Absolútne neľutujem peniaze čo som do tohto dal, bola to dobrá investícia. Dávam 5* ;-)

Default student

Slavka Dobrotová pred 5 mesiacmi

Dôležité praktické informácie, vychytávky, zrýchlenie písania kódu... Paráda

Default student

Milos Kapci pred 6 mesiacmi

Konecne aj na Slovensku sa nasli profici, kt. vedia co robia! Dakujem Milos

Default student

Miroslav Pribul pred 6 mesiacmi

Default student

Martin Kormaník pred 6 mesiacmi

Veľmi prehľadne spracovaný kurz a hlavne veľmi dobre a detailne vysvetlené veci. Ak sa chceš naučiť robiť stránky tak určite je tento kurz pre teba. Sám na sebe vidím, že ak chceš a nevzdáš sa hneď pri prvej prekážke, ktorá určite príde :) tak sa to určite naučíš.

Default student

Marko Hajla pred 6 mesiacmi

Default student

Karol Krajcir pred 6 mesiacmi

Fantasticky kurz, kazdemu vrelo odporucam! Pred zacatim som si myslel, ze HTML a CSS ovladam a tak ich preskocim, no dal som tomu sancu a nelutujem. Jablko vas nenauci len ten zakladny boring stuff co si mozete vyhladat na internete, ale aj kopu vychytavok, "odzubov" a praktickych veci o ktorych ste nemali tusenia. Plus to, akym stylom Jablko uci a vysvetluje, nema chybu. Started from the bottom ako Rytmus! :D