Hodnotenia kurzu Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScript

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

od 49,00 €

Default student

Viktória pred 11 dňami

Default student

IVEX pred 26 dňami

Výborne spracovaný a veľmi obsiahly kurz, ktorý mi aj po siedmich rokoch po natočení dokázal toho veľa dať (ak nie všetko). Pokiaľ si človek robí domáce úlohy a prípadne si ako ja píše poznámky, tak si toho veľmi veľa odnesie. Nie je to len dobre vysvetlená teória a príklady, ale celý kurz sa udáva praktickým smerom - poskytnuté materiály v podobe rôznych webových aplikácií, ktoré nám pomôžu, či už s nejakými výpočtami alebo inšpiráciou. Videá sa dobre počúvajú aj sledujú a s občasnou pomocou internetu sa dá všetkému s prehľadom porozumieť. Prednášajúci má super prístup a myslím si, že ak už vám má niekto predstaviť svet web developmentu, tak by to mal byť práve on.

Default student

Mirko pred 29 dňami

Default student

Andrej pred asi mesiacom

Super. Dakujem

Default student

František pred asi mesiacom

Default student

Vilém pred asi mesiacom

Do tohoto kurzu jsem šel jako kodér s nějakými zkušenostmi, hromadu věcí jsem se dozvěděl, určitě tento kurz doporučím pokud jste začátečníci nebo i máte zkušenosti

Default student

Adam pred asi mesiacom

Yablko je TOP :).

Default student

Milan pred asi mesiacom

Default student

Jaroslav pred asi mesiacom

Yablko - úžasný nick človeka, ktorý sa narodil ako skvelý pedagóg. Ja, čo som pred necelým rokom doštudoval viem skonštatovať kedy si učiteľ vybral nevhodné povolanie. Kedy je učiteľ nudný, nezaujímavý, nevie učiť, poprípade ešte čerešnička - nevie ani čo učí. Táto celá zbierka videokurzov je proste od človeka ktorý podáva informácie tou najlepšou cestou, vie vysvetliť všetko tak aby to pochopil ktokoľvek, vie čo robí, ako to robí. Zábavný, charizmatický, človek pri ňom ani nepomyslí na spánok - doslova (je 1:26).

Default student

czajovci pred asi 2 mesiacmi

Default student

Adam pred asi 2 mesiacmi

Default student

Necro pred 2 mesiacmi

spoko,ale stve ma to ze niekedy ked daco vysvetlujes tak mas komplet daco ine nakodene ako tvoji ziaci,a vela krat sa stane to ze musim stopnut kazdych 10 sekund video aby som videl co mas napisane v html a aby som si to mohol odpisat,len preto aby som mohol pokracovat napriklad s jquery ui

Default student

Slavo pred 2 mesiacmi

vdaka, neskutocne ides, super pocuvanie a skusanie , hlavne na rychlost 1.5 potom to ma ozaj grady

Default student

Juraj pred 2 mesiacmi

Default student

Daniel pred 3 mesiacmi

Skvelo vysvetlené, len toto video malo byť ešte pred 1. úlohou, mohol som v nej mať menej technických chýb v kóde. :-) Na stránke na obrazovke ale nie sú vidieť, prehliadač to schrúmal korektne .