Hodnotenia kurzu Webrebel 1: HTML, CSS & Javascript

Späť na popis kurzu

Cena

179,00 €


alebo
Default student

Ing. Petra Poliaková pred dňom

11061709 10204350069498208 2143218731643664238 n

Niesomtu Hraskova pred 8 dňami

Len tak pre info. Valid8tor nehodil chybu na element p pretoze podla pravidiel HTML5 p element nepotrebuje mat ukončovací tag,jeho ukončovacím tagom sa totižto stáva hocijaký po nom začínajúci tag pokial teda mám správne informácie, čo určite mám :) Ale každopádne super kurz.

20130827 005725000 ios

Stanislav Hedvik pred 24 dňami

SUPER KURZ! Ještě nejsem na konci ale musím říct, že způsob, jakým to Yablko učí, je geniální. Škoda že je Blava tak daleko, bo presenční kurzy - to by byl jiný level. Třeba se jednou k bratrům podívám a nějaký kurz navštívím... Zpět k online kurzům: Uvítal bych feedback na domácích úlohách. Vím, že je dělám především pro sebe, abych si vyzkoušel dosavadní skills, ale feedback od autora by byl motivující. Hej Yablko, co?

Vladimir jurosko prof3

Vladimír Juroško pred 2 mesiacmi

hodnotný kurz, palec hore :)

Default student

Matúš Meždej pred 3 mesiacmi

ohodnotil by som to asi takto . nevyštudoval som vysokú pretože som si to nemohol finančne dovoliť. absolvoval som všetky kurzy ktoré som našiel zadarmo , a zaplatil som si kurz webrebel 1. trvalo mi to 3 mesiace, v tescu som podal výpoveď, a momentálne sedím v kancelárii kde vedľa mňa sedia developers, a zarábam zmysluplné peniaze. samozrejme niesom majster IT, som junior, ktroý sa snaží makať na sebe ďalej . a zásluhy? samozrejme moja snaha , ale bez Yablka a Mateja Mihalika by to nebolo tak jednoduche. Vďaka chalani

Default student

Igor Konvit pred 3 mesiacmi

Default student

Viktoria Barrier pred 3 mesiacmi

Viem pocitac zapnut a vypnut...bolo napisane ze nemusim vediet nic pred kurzom...z mojho pohladu je to nekoncepcne, skaces z jedneho do druheho, plno veci nie je vlastne vysvetlenych...na plno veci pridem az po vzhliadnuti dalsich kapitol takze nechapem preco su spominane tam, kde o nich este nema byt zmienka....slovnik kocisa...nie som zvedava na vyrazy chuj sem chuj tam, bordel a pod...porno pozeram ale urcite nemam zaujem to mat ako priklad za 179 eur...chapem ze to chce byt cool a hipsterske ale malo by to mat aj uroven a tu postradam...nadavat viem aj ja, na to nepotrebujem kurz...zhrniem to: este som to sice nedopozerala ale zatial aj tak neviem z toho nic

Default student

Martin Špička pred 3 mesiacmi

Skvělý kurz! Yablko srozumitelně a zábavně vše vysvětlí ! A to se vyplatí!

Default student

Adrián Brand pred 4 mesiacmi

Super vysvetlené, zreteľne, jasne, ako pre debila :D (v dobrom), jediné čo by som vytkol sú obkecávačky. Príliš to natiahlo každé video.

18119174 10208815484760283 5899057010187796371 n

Valerij Medviď pred 4 mesiacmi

Skvělé vysvětlené a zábavnou formou. Plno ožubu a jiných vychytávek. Díky :)

Default student

Fedor Božík pred 4 mesiacmi

Kurz je skvelý, fajne podaný, zábavnou formou, no nezabúda na nič dôležité a učí aj úplne základy vecí, teda aspoň tých ktoré sú potrebné. Vrelo odporúčam.

Default student

Andrej Slocik pred 4 mesiacmi

Default student

Michal Šulek pred 4 mesiacmi

Default student

FiLlkOoNáš pred 4 mesiacmi

Dávam 10 z 5 * :O Kúpil som si knihy ohľadom HTML, CSS, JAVASCRIPT a keď som ich otvoril tak že WTF čo to je ?? Čo s tým?? Proste hrúza a des. Prišlo mi to akoby som sa pozeral do zakázaných papyrusov so všetkými tými hieroglyfmi bez šance to pochopiť ale vďaka Yablkovi som prišiel nato že aj keď si tupý jak poleno tak to proste pochopíš. Všetko čo tu yabko povie ma hlavu a patu a ty presne vieš kde si a keď nevieš tak aj tak vieš lebo on ti to povie :) :) Ja som rad že mame takúto možnosť vzdelávať sa a moc ďakujem Yablkovi zato že tento kurz pre nás vytvoril .

Default student

Pavol Ťažký pred 4 mesiacmi