Hodnotenia kurzu Webrebel 2: PHP

Späť na popis kurzu

Všetky ONLINE kurzy

za 119,00 €


alebo
Unnamed

Erik Masný pred asi mesiacom

Default student

Martin Šimurka pred asi 2 mesiacmi

Photo

Ján Tomaník pred 4 mesiacmi

Default student

mirko pred 4 mesiacmi

Af

Aleš Floryček pred 5 mesiacmi

Yablko mě dostal ke kodění před pár lety svojí záživností, škoda že jsem nezačal dříve. Sice videa teď jedu spíše jako podcast při práci a zjišťuji kde co rychle najít a i tímto stylem je to pořád stokrát lepší než IT výuka na škole :D Nechápu že jsem dříve trávil hodiny hledáním a slepováním znalostí od různých tvůrců.

Moje foto 2

Daniel Sopko pred asi rokom

Photo

Matej Mokráš pred asi rokom

Default student

Ondrej Dorčík pred viac ako rokom

Default student

Júlia Hrubá pred viac ako rokom

Default student

Tomáš Kolesár pred takmer 2 rokmi

Patrikpotoczky 300x300

Patrik Potoczky pred takmer 2 rokmi

Php kurz zatial slabota pre mna. Zacinam ako lajik s php, no mam za sebou JS kurz takze zaklady mam. No tuto hned #3 uloha v php kurze je spojazdnit vsetky linky a hrefom pricom web files su rozlozene v subfolderoch. Nikde nie je spomenute ako spojazdnit tieto a hrefy ktore su aj v nested folderoch. Cela galeria funguje az na tie podstranky v menu: o nas, kontakt atd, jednoducho sa neukaze content. Cez mesiac uz stagnujem na jednej ulohe s frustraciou, nakolko ani googlit sa mi to nedari. Bolo by fajn to vysvetlit pred zadanim ulohy aspon okrajovo, zaciatocnik nema sancu pochopit ako php funguje ked mu to neotvori ani ahref nestnuty pre prehladnost. Aj podla poctu ludi co v tomto kurze odovzdali ulohu je jasne ze to viacrejo ludi nechapalo...

Default student

Samuel Surkoš pred asi 2 rokmi

Yablko je najlepší lektor, akého som zatiaľ za 19 rokov programátorskej kariéry zažil. Je vidieť, že ho programovanie aj učenie baví. Kurzy sú veľmi dobre pripravené. Praktické príklady sú vhodne zvolené a všetko na nich dokonale vysvetlené. Výberom ktoréhokoľvek kurzu od Yablka chybu nespravíte a určite sa danú technológiu naučíte. Teším sa na ďalšie kurzy.

Default student

Andrej Kondula pred asi 2 rokmi

Vsetko perfektne vysvetlene, absolvent sa potom vie sam dalej rozvijat.

Default student

Erik Bašista pred asi 2 rokmi

Default student

Stanislav Kraľ pred asi 2 rokmi

Výborný kurz. Možno by to chcelo šikovne nadizajnovať viac zadaní , lebo tých 13 je málo a od jedného k druhému sú to príliž veľké sústa, o čom svedčí to, že 13. zadanie sme zatiaľ urobili len dvaja.