Hodnotenia kurzu Webrebel 3: OOP a Laravel

Späť na popis kurzu

Cena

199,00 €


alebo
Default student

Martin Bihuň pred asi 2 mesiacmi

Default student

Samuel Surkoš pred 5 mesiacmi

Yablko je najlepší lektor, akého som zatiaľ za 19 rokov programátorskej kariéry zažil. Je vidieť, že ho programovanie aj učenie baví. Kurzy sú veľmi dobre pripravené. Praktické príklady sú vhodne zvolené a všetko na nich dokonale vysvetlené. Výberom ktoréhokoľvek kurzu od Yablka chybu nespravíte a určite sa danú technológiu naučíte. Teším sa na ďalšie kurzy.

Photo

Peter Feranec pred 6 mesiacmi

Anna kendrick   logo

Michal Oravec pred 7 mesiacmi

Photo

Michal Líška pred 12 mesiacmi

Maiox

Marian Kristel pred viac ako rokom

14479588 10206429567611750 252125552952227990 n

Ivan Szabo pred viac ako rokom

Ja

Ján Kuna pred viac ako rokom

Default student

Daniel Bubla pred viac ako rokom

Me

Martin Georgiu pred viac ako rokom

Photo

Martin Trnka pred takmer 2 rokmi

Marek hlavco

Marek Hlavco pred asi 2 rokmi

Marek hlavco

Marek Hlavco pred asi 2 rokmi

Logo

Marek Adamický pred asi 2 rokmi

Keď vyjde nová verzia Laravelu, pridal by som do kurzu nové video s novinkami, zmenami, ktoré by mohli pomôcť práve začiatočníkom.

Default student

Attila Mucska pred asi 2 rokmi

Ahoj Roman, videl som ten príspevok s tými success programatormi z tvojho kurzu, chcel by som sa k nim pridat aj ja a podakovat ti za to ze som tam kde som chcel byt v snoch. Chcel by som sa ti touto cestou podakovat za vsetky tie videa a kurzy ktore mi dali neuveritelne vela. Vdaka za kazdu jednu radu co si mi tu pisal co sa tyka sebavedomia aj hodnotenia prac a povzbudenia do zivota. Aj vdaka tvojim kurzom sa mi splnil sen a dostal som sa do Triadu aj ked len na dohodu ako student ale znamena to pre mna strasne vela. isal si status ze hladaju cloveka na vypomoc, poslal som email so vsetkymi pracami a zavolali ma a ihned podpisali zmluvu. Citim to tak, ze vdaka tvojim kurzom som objavil to co by som neobjavil doteraz mozno vobec. Spoznavam tam skvelých nápomocných ludi. Patri ti moja velka vdaka a uznanie za to co robis a ako to robis. Rad by som sa ti podakoval aj tu osobne nejakym tradicnym #podnapivko ktory urcite poznas z Triadu. Aj vdaka tebe sa mi splnil sen a mozem nahliadnut do takej velkej reklamky ako je Triad. Vdaka ešteraz za vsetko.