Staň sa inštruktorom

Keď si skiller a máš to chuť naučiť aj ostatných, tak neváhaj a poď do toho!

Ak ťa už nebaví iba písať kód, ale rád by si svoje skúsenosti dal do sveta, podelil sa o tvoje know-how aj s ostatnými, tak si na tejto stránke správne. Inštruktor v Learn2Code je poslanie, zábava a zároveň zodpovednosť.

Je to spôsob ako sa môžeš sám zdokonaľovať vo svojom obore a učiť nové veci. Tvoji študenti ťa často-krát budú vnímať ako mentora a experta v oblasti a vybuduješ si okolo seba komunitu ľudí s podobnými záujmami. Budeš dostávať zaujímavé ponuky pre spoluprácu a časom môžeš nájsť medzi študentmi aj nových kolegov.

Pokiaľ nemáš skúsenosti s tvorbou online kurzov, nie je to problém, zozbierali sme dlhoročné know-how našich inštruktorov, aby sme ti všetko uľahčili. Na záver ti to zhrniem stručne do bodov, čo ti takáto spolupráca môže priniesť:

  • Získanie pozície experta v danej oblasti
  • Budovanie osobnej značky
  • Nová komunita ľudí, potenciálni kolegovia, zákazníci, kamaráti
  • Zlepšenie prezentačných zručností
  • Tým že učíš, sa sám vzdelávaš
  • Zaujímavý finančný príjem

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a ozvi sa nám, budeme sa na teba tešiť.

Čo hovoria naši úspešní lektori

Roman Hraška - Yablko

Lead Inštruktor

S Learn2Code spolupracujem prakticky od začiatku a za ten čas sa nám podarilo niekoľko rekordov v online vzdelávaní na Slovensku. Ak to myslíš s tvorbou kurzov vážne, nemáš nad čím rozmýšlať.

Michal Stín

Digital Marketing

Založili sme vzdelávaciu platformu Truniversity, zameranú na online marketing a komunikáciu. Stali sme sa súčasťou Learn2Code, vďaka čomu sa naše kurzy dostali k tisícom študentov.

Jaroslav Beňo

Java a programovanie

Pracujem ako softwarový vývojár a baví ma vzdelávanie. Začal som tvoriť videotutoriály a Learn2Code mi pomohol moje online kurzy dostať do profesionálneho formátu.

Jakub Ovesný

Grafika a animácie

Som majiteľom produkčného štúdia a súčasťou našej firemnej kultúry je vzdelávanie a predávanie know-how ďalej. Okrem skvelého pocitu máme z toho aj nových zákazníkov.

Nezáväzná prihláška

Napíš nám o akú tému by si mal záujem, radi sa s tebou stretneme a preberieme ďalšie detaily, naši študenti sú hladní :)